Сантехнік Тернопіль, послуги сантехніка, прочищення каналізації Тернопіль

Чистка каналізаційних труб: ефективні методи

08:00 - 20:00
Закрито

Механічний спосіб прочищення каналізації - досить складний і кропіткий процес, здійснити який під силу тільки справжнім професіоналам, який вміє правильно поводитися зі спецтехнікою. Чищення труб каналізації механічним способом дозволяє видалити з труби тверді засори, це можуть бути камені і шматки цементу, що потрапили в трубопровід під час ремонту, ганчірки, гілки дерев та багато іншого - всі ці речі істотно знижують прохідність труб і часто стають причиною аварійної ситуації.

Ми прийдемо Вам на допомогу, якщо буде потрібно прочистити трубу Тернополі або в околиці і за допомогою спеціального агрегату, виконаємо механічне прочищення систем каналізації. Потужний електромеханічний апарат здатний зруйнувати і видалити будь-яке засмічення труб. Установка працює в трубах різного діаметру, спеціальний електричний йорж направляється в трубу і подрібнює все на своєму шляху. 

mekhanichna_prochystka

Особливо актуальне механічне прочищення зовнішньої каналізації, так як в процесі укладання трубопроводу і його ремонту в канал можуть потрапляти різні предмети, які згодом можуть стати причиною відключення води на всьому підприємстві або житловому районі. Для запобігання аварійній ситуації, чищення труб повинне проводитися регулярно - дуже зручно буде укласти договір на постійне обслуговування.

Гідродинамічний метод наділений масою переваг:

1. Очищення труб відбувається швидко і якісно.
2. Гарантується збереження труб.
3. Термін служби трубопроводу продовжується, так як вплив водним струменем здійснюється дуже дбайливо.
4. Можна використовувати цей метод при внутрішній розводці будь-якої складності.
5. Метод є екологічно чистим, оскільки відсутні шкідливий хімічний вплив на трубопровід і навколишнє середовище, а також немає викидів бруду і пилу при роботі установки.
6. Такий метод дозволяє проводити очищення труб при мінусових температурах - при замерзанні труб та освіті в них крижаних заторів.

prochystka_trub

Довіряйте професіоналам!